fbpx

Fotografia
nie tylko dziecięca

Poniżej znajdziesz typ sesji, który Cię interesuje...

Sesje brzuszkowe (plener, studio lub lifestyle)

Sesję ciążową zazwyczaj najlepiej wykonywać w 7-8 miesiącu ciąży. Możemy ją wykonać w studio, w plenerze, albo u Ciebie w domu - podczas chwil spędzanych w gronie najbliższych. Możemy też połączyć studio i plener - to idealna opcja dla osób, które chciałyby zdjęcia na tłach oraz w pięknych okolicznościach przyrody - łąka, las, jezioro, staw lub inne klimatyczne miejsce, np. pałac...

 


Sesje noworodkowe (studio lub lifestyle)

Jeśli myślisz o sesji noworodkowej, umów się najlepiej jeszcze w czasie ciąży. Ustalimy wtedy termin orientacyjny, a zaraz po porodzie ostatecznie umówimy się na sesję. Najlepszy czas na sesję noworodkową to 5 - 14 dzień od narodzin. Zazwyczaj dziecko przesypia wtedy większość dnia, jest spokojne i łatwo je ułożyć do zdjęć. Czas sesji to 3-4 godziny, wliczając karmienie i przewijanie. 

 


Sesje dziecięce

Sesje dziecięce odbywają się w studio, plenerze lub u Was w domu - jako sesja lifestyle - czyli taka, gdzie dzieci się z Wami bawią, wykonują codzienne czynności. Z uwagi na to, że dziecko zazwyczaj szybko się nudzi, pozowane sesje dziecięce nie trwają długo - zazwyczaj musimy się zmieścić w ok. godzinie. Możemy łączyć opcje studio + plener. 


Sesje rodzinne (studio, plener, lifestyle)

Zastanawiasz się nad sesją wszystkich domowników? A może myślisz nad prezentem dla dziadków albo chrzestnych? Zapraszam na sesje rodzinne, zarówno na tłach, jak i w plenerze. Ciekawym pomysłem jest też realizacja sesji lifestyle u Was w domu, podczas codziennych czynności i zabaw. To piękna pamiątka dla najbliższych.


Fotografia ślubna

Najnowsza Fotomisiowa propozycja, w skład której wchodzą przygotowania, błogosławieństwo, reportaż z ceremonii i z wesela. Dodatkowo możliwa jest sesja narzeczeńska oraz ślubna w plenerze. 


Reportaże z uroczystości

Mogę towarzyszyć Wam podczas różnego rodzaju uroczystości (imprezy rodzinne - chrzest, urodziny, zjazdy oraz imprezy firmowe). Szczegóły zlecenia ustalane są indywidualnie w zależności od oczekiwań klienta. 


Fotografia portretowa (studio, plener)

Jestem zdania, że każdy powinien mieć ładne zdjęcie portretowe, a nawet kilka - ja nie mam już od kilku lat, ale naprawię to w końcu! Zdjęcia portretowe możemy wykonać w studio, w plenerze lub połączyć te dwie opcje. Możliwe są różne stylizacje, a jeśli potrzebujesz profesjonalnego makijażu - na pewno znajdę dla Ciebie zdolną makijażystkę... :)


Fotografia wnętrz

Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie lub lokal, potrzebujesz zdjęć wykonanych szerokim kątem, aby optycznie powiększyć przestrzeń. Twoje ogłoszenie na pewno będzie bardziej atrakcyjne i przykuwające wzrok. 

My Services
  • +48 666 087 948
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas w social media

© 2018 by MUMOO Justyna Radaszewska